Spôsob platby

Dobierka

Platba v hotovosti na dobierku. Peniaze za tovar zaplatíte hotovosťou Vašej pošte alebo kuriérovi pri prevzatí tovaru. Platba na dobierku je aktuálne možná iba na Slovensku.

Bitcoin

Platba v hotovosti moderným platobným systémom Bitcoin. Platba prebehne cez bezpečnú platobnú bránu BitPay. Hodnota Vášho nákupu sa pri platbe prepočíta z EUR na XBT kurzom BitPay BBB.

Bankový prevod

Platba bankovým prevodom. Tovar Vám bude odoslaný až po pripísaní celkovej sumy objednávky na náš bankový účet.

Platobná karta a PayPal

Platba online Vašou debetnou alebo kreditnou kartou Visa alebo MasterCard cez bezpečnú platobnú bránu Paypal. Informácie o Vašej platobnej karte zverujete spoločnosti PayPal. Objednávka musí dosiahnuť celkovú hodnotu 20 € pre možnosť platby službou PayPal.

O obchode Alfatex

Firma Alfatex je popredným slovenským výrobcom ošatenia pre všetky vekové kategórie. Na slovenskom trhu funguje prakticky už od roku 1992. Oblečenie od firmy Alfatex nájdete v mnohých predajniach textilu po celej krajine. Pyžamá, nočné košele, boxerky, trenírky, tričká a mnoho iných druhov oblečenia tvorí široký sortiment firmy Alfatex. Produkty Alfatex sú dlhodobo známe a vyhľadávané pre svoju kvalitu.

Kontakt

+421 903 466 877
shop@alfatex.sk